Realitní služby

Aktuální nabídku všech realit naleznete zde:

  • V tuto chvíli nenabízíme žádné byty

Zprostředkujeme prodej a nákup Vašeho bytu v Ústeckém kraji. Díky našemu předmětu činnosti jsme schopni reálně posoudit technický stav bytu i domu, ve kterém se byt nachází a odpovídajícím způsobem stanovit jeho prodejní cenu.  Prodávajícím jsme schopni garantovat, že jejich byt bude prodán za tržní cenu solventnímu kupci. Kupujícím pak můžeme přislíbit aktivní pomoc při zajištění financování nákupu nemovitosti prostřednictvím hypotéčního úvěru.

Jak prodávající, tak kupující nemusí pendlovat mezi realitní kanceláří a správcem nemovitosti, aby zjistil, jak se věci mají, protože v případě OSBD Děčín dostane všechny informace pod jednou střechou. Zajistíme nejen prohlídku bytu, vyhovení všech právních dokumentů souvisejících s převodem vlastnictví bytu nebo členských práv u bytů družstevních, ale zajistíme také rozúčtování nákladů na služby mezi původního a nového uživatele bytu dle jejich vzájemné dohody a rovněž vystavení předpisu plateb za služby a zavedení nového uživatele do registru správce domu.

Nabídka se však neomezuje pouze na byty v domech, které OSBD Děčín spravuje. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti péče o technický stav bytových domů jsme schopni zprostředkovat prodej jakéhokoliv bytu nebo i jiné nemovitosti v ústeckém kraji a za aktuální tržní cenu. Naši technici dokážou odborně posoudit technický stav domu i bytu a navrhnout prodávajícímu optimální cenu pro realizaci prodeje.